розпорядження сільського голови

                СЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

_БОРИСПІЛЬСЬКОГО__РАЙОНУ__КИЇВСЬКОЇ__ОБЛАСТІ_   

 

                           РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                      сільського голови

  Від 04.08. 2017 року                    с. Сеньківка                                  № 6 - VII

 

Про  скликання 16 сесії

 Сеньківської сільської ради

сьомого скликання .

 

   Керуючись п.8 ч.3 ст. 42  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Сеньківської сільської ради :

 Скликати 17 сесію  Сеньківської сільської ради VII  скликання  08 серпня  2017 року о 15 год в приміщенні Будинку культури с. Сеньківка з таким порядком денним :

1.  Про внесення змін до рішення  сесії сільської ради  від 24.12.2016 року за № 189- 10 –VI "Про сільський бюджет Сеньківської сільської ради на 2017 рік", від 23.03.2017р. за №231 -12 –VII , від 11.04.2017р. за № 246 – 13 –VII , від 15.05.2017р. за № 259 –14 – VII, від 09.06.2017 р. за № 261 -15 – VII ,від 07.07.2017р. за № 273 -16 -VII .

2 . Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування під існуючою будівлею будинку культури по вулиці Миру,7 в селі Сеньківка.

  3. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування під існуючою будівлею клубу по вулиці Київська,15а в селі Андріївка .

 4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування під існуючою будівлею клубу по вулиці Стасюка,44 в селі Григорівка.

 5. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування під існуючою будівлею клубу по вулиці Центральна,30а в селі Горобіївка .

6. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування під існуючою будівлею клубу по вулиці Центральна,47а в селі Перегуди.

7. Про затвердження плану зонування території села Григорівка Бориспільського району Київської області .

 8. Про затвердження плану зонування території села Горобіївка Бориспільського району Київської області .

9. Про затвердження плану зонування території села Перегуди Бориспільського району Київської області.

10. Про надання дозволу ПАТ «Київобленерго» на складання проекту  землеустрою  щодо  відведення   земельних  ділянок в оренду  в селі Велика Стариця Бориспільського   району Київської області .

11. Про надання дозволу ФОП  Рядинська Юлія Миколаївна на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду в селі Сеньківка Бориспільського   району Київської області.

12. Про передачу гр. ------------- у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого  будинку,  господарських  будівель  і  споруд. 

13Про передачу гр. --------------------  у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого  будинку,  господарських  будівель  і  споруд. 

14. Про надання дозволу гр.---------------- на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

15 . Про надання дозволу гр. -------------- на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

16. Про надання дозволу гр.------------------- Григорович на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

17. Про надання   дозволу   гр. ------------------  на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства .

18. Про надання дозволу гр.----------------- на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

19. Про надання дозволу гр. ------------------ на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

20. Про надання дозволу гр. ----------------- на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

21. Про поновлення дозволу   гр. --------------------     на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

22. Про поновлення дозволу   гр. ---------------------     на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

23. Про надання   дозволу   гр. ------------------------ на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

 

 

    

 

  Сільський голова                                                                              Ю. А.Ляшенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                     

                                      СЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

_БОРИСПІЛЬСЬКОГО__РАЙОНУ__КИЇВСЬКОЇ__ОБЛАСТІ_   

 

                                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                 сільського голови

 

  Від  14.08. 2017 року                                   с. Сеньківка                                                 № 11

 

З метою створення сприятливих умов для святкування 24 серпня — Дня незалежності України, а також забезпечення раціонального використання робочого часу, керуючись ст.ст. 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих  днів у 2017 році» від 16 листопада 2016 р. № 850-р:

 

  1. Перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2017 році для працівників апарату сільської ради,яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочий день з: 

  п’ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.

 

  1. Секретарю ради (секретар виконкому) Волковій Л.М . довести до відома дане розпорядження до керівників комунальних підприємств та закладів, та забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження на офіційному сайті Сеньківської сільської ради.

 

 

 

                                   Сільський голова                                                                           Ю.А.Ляшенко

 

 

Логін: *

Пароль: *