Інформація, оголошення

Р ІШ Е Н Н Я

Про затвердження норм

споживання та тарифів

на централізоване водопостачання та водовідведення

на території Сеньківської сільської ради

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні "

(із наступними змінами)та "Про житлово – комунальні послуги ",сесія Сеньківської сільської ради  вирішила :

1.Затвердити норми споживання води та тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення , що буде надавати ТОВ "Комунально – експлуатаційне господарство "на території сіл Сеньківка та В.Стариця .

для споживачів І групи (населення сіл Сеньківка та В.Стариця)

Куб .м.

Ціна (грн. )

Сума (грн.)

Вода без лічильника

(на одну особу на місяць)

10,0

100,00

Вода по лічильнику

(на один особовий рахунок )

1,0

Водовідведення

1,0

8,00

Додаткова норма в період  з 1 травня по 1 жовтня (на один особовий рахунок без лічильника)

12,0

120,00

для споживачів ІІ та ІІІ групи (бюджетні та комерційні організації)  15,00 грн . (з ПДВ)за 1 куб. м. води . Згідно з показниками водомірних засобів .

2 . Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету

та фінансів сільської ради .

Сільський голова                                                               Ю.А.Ляшенко

с. Сеньківка

15 травня 2017 року

СЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

_БОРИСПІЛЬСЬКОГО__РАЙОНУ__КИЇВСЬКОЇ__ОБЛАСТІ_

сільського голови

Від  01.09. 2017 року                     с. Сеньківка                                              №13

Про ліквідацію стихійних ринків

та припинення несанкціонованої

торгівлі живими тваринами ,

продукцією та харчовими

продуктами тваринного походження

Відповідно до листа  Бориспільського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області № 10 -02 -21 / 92 від 31.08.2017р. у зв’язку з складною епізоотичною ситуацією щодо виникнення африканської чуми свиней на території Бориспільського та Яготинського  районів та реєстрації спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань людей :

• ліквідувати на території с. Сеньківка стихійний ринок,
  • припинити  несанкціоновану торгівлю живими тваринами, продукцією та харчовими продуктами тваринного походження на території сіл Сеньківської сільської ради .

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                Ю.А.Ляшенко